Odbio testiranje
Vozač iz Banjaluke odbio test na droge pa završio iza rešetaka
Vozač iz Banjaluke odbio test na droge pa završio iza rešetaka
Policija je tokom redovne kontrole zaustavila automobil kojim je upravljao muškarac iz Banjaluke.
Prilikom kontrole, vozač je odbio da pristane na testiranje na prisustvo opojnih droga u organizmu, saopćila je Policijska uprava Banja Luka.
Odmah je izdvojen iz saobraćaja i sproveden u prostorije za zadržavanje, a protiv njega slijedi podnošenje zahtjeva za pokretanje prekršajnog postupka.


