Pripadnici građanskog srca
Banjalučani heroji: Žena spašena nakon skoka sa mosta
Banjalučani heroji: Žena spašena nakon skoka sa mosta
Jedna ženska osoba danas je skočila s Gradskog mosta u Banjaluci, ali je spašena zahvaljujući brzoj reakciji građana koji su bili u blizini, potvrđeno je iz banjalučke Policijske uprave.
U policiji su naveli da im je prijava o skoku s mosta stigla oko podneva, nakon čega su službenici odmah izašli na lice mjesta. Građani su ženi pružili prvu pomoć, a zatim su je preuzeli djelatnici Službe hitne medicinske pomoći.


