Policijska intervencija
Banjalučka policija uhapsila pijanog muškarca zbog ekshibicionizma
Banjalučka policija uhapsila pijanog muškarca zbog ekshibicionizma
Policijski službenici u Banjaluci jučer su priveli N.S., stanovnika ovog grada, zbog javnog izlaganja polnog organa. On je, u stanju jake alkoholisanosti, hodao kolovozom i pokazivao svoje genitalije. Analiza je pokazala da je imao 1,41 promil alkohola u krvi, nakon čega je o svemu obaviješten dežurni sudija Osnovnog suda u Banjaluci.
N.S. je priveden zbog prekršaja iz člana 9. Zakona o javnom redu i miru, koji zabranjuje vršenje fizioloških potreba i pokazivanje polnog organa, te člana 52. Zakona o osnovama bezbjednosti saobraćaja Republike Srpske. Inače, na području koje pokriva Policijska uprava Banjaluka, jučer su zabilježeni i jedno krivično djelo, četiri slučaja narušavanja javnog reda i mira, 15 saobraćajnih nezgoda (s dvije povrijeđene osobe) te jedan požar.


